Ceramiczne początki …


W Warsztacie ruszyły w końcu prace nad ceramiką! 🙂 Przez kilka dni do późnej nocy robione były pierwsze przedmioty. Powstały między innymi patery, podkładki pod kubki oraz serduszka, które będą magnesami oraz zawieszkami. To tak na początek 😉 Będzie możliwość personalizacji każdego przedmiotu- np. na paterach można umieść imiona lub też ważne daty. Powstanie także specjalna oferta dla par ślubnych- patery będą doskonałym prezentem dla rodziców (z Waszymi imionami i datą ślubu). Taka misa może być też prezentem na różne  inne okazje np. urodziny czy imieniny. Pewnie za kilka tygodni będzie można zobaczyć końcowy efekt- wtedy też będziecie mogli zacząć zamawiać spersonalizowane rzeczy 🙂

To dopiero pierwszy etap.W Warsztacie już wiosennie i motylkowo 😉 Już niedługo przedmioty trafią do pieca- jak tylko dobrze wyschną. Następnie zostaną poszkliwione i ponownie wypalone. Mamy tak piękne szkliwa, że już nie możemy się doczekać efektu końcowego 😀 A Wy jesteście ciekawi?

Miłego popołudnia! :*

16022015_716022015_616022015_416022015_316022015_2

Comments

comments

sielskiwarsztat
About me

Pracownia artystyczna rzeźbiarsko*stolarsko*ceramiczna. A na blogu znajdziecie przede wszystkim mnóstwo fotografii z życia codziennego i Warsztatu. Trochę o rzeźbie, drewnie, wystroju wnętrz, metamorfozach mebli, sztuce. Dodatkowo także trochę tematyki dziecięcej- piękne przedmioty do pokoiku, zabawki.

Leave a Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.