Follow Me

Close

Sielski Warsztat to pracownia artystyczna rzeźbiarsko-stolarsko-ceramiczna, ale to też przede wszystkim ludzie, którzy go tworzą.

ŁUKASZ- właściciel Sielskiego Warsztatu 🙂 Pewnego dnia postanowił, że otworzy własną działalność, taką jaka jest zgodna z jego wykształceniem i pasją. Zamiast czekać na spełnienie marzeń, zrealizował je. Artysta z wykształcenia, a jego ulubionym zajęciem jest rzeźba w drewnie i stolarstwo. Dajcie mu tylko kawałek drewna, a już będzie wiedział co z tym zrobić 🙂 Był uczestnikiem międzynarodowych warsztatów rzeźbiarskich, a w późniejszych latach już opiekunem artystycznym. Jego drugą pasją jest wędkarstwo, a największą miłością Rodzina.

OLIMPIA- z wykształcenia rzeźbiarz, z zawodu fotograf. Dokumentuje swoje życie codzienne i Warsztatu. To ona jest autorką większości zdjęć i wpisów na blogu. Żona Łukasza, a od niedawna także mama Kalinki, stąd też, obok postów z życia Warsztatu, będą także te o tematyce dziecięcej- teraz jej najbliższej 🙂 Oprócz rzeźby i fotografii jej pasją są także książki. Maniaczka wszelkiego rodzaju notesów i kalendarzy. Najważniejsza dla niej jest Rodzina.

KALINKA- córeczka Olimpii i Łukasza. Bardzo wesoły maluszek 🙂 Jak na razie po rodzicach lubi książki (głównie okładki) i drewno (jak da się ugryźć ) 🙂

 

IMG_5813 2

Taka z nas zwykła trzyosobowa Rodzinka 🙂 Od niedawna mieszkamy we własnym domku na wsi i właściwie każdą chwilę spędzamy razem. Łukasz pracuje w Warsztacie, a Olimpia z Kalinką spędzają czas razem w domu, odwiedzając go co chwilę i patrząc co ciekawego stworzył 🙂 Sielski Warsztat dopiero powoli się rozwija, mamy nadzieję, że jeszcze nie raz Was zaskoczymy! 🙂 Pomysłów i projektów już jest mnóstwo, teraz tylko je zrealizować 🙂