Pierwsza książka o mnie


Robicie swoim dzieciom pamiątkowe albumy? Ja oprócz fotoalbumów, które dostają na każde urodziny kupiłam także dla dzieci pamiątkowe książki, w których można zapisać wszystkie ważne momenty z życia dziecka, no i oczywiście wkleić zdjęcia 🙂 Wybrałam ” Pierwszą książkę o mnie ” wydawnictwa Zakamarki. Mają dwie wersje dla dziewczynki i dla chłopca. Sama miałam taki album jako dziecko i jest to dla mnie ogromna pamiątka.

Rozdziały, które znajdziecie w książce to: Zanim się urodziłem, Moje urodziny, Swiat w dniu moich narodzin, Moje pierwsze dni w domu, Moja rodzina, Moje drzewo genealogiczne, Chrzest/ Ceremonia nadania imienia, Pierwsze tygodnie, Moje postępy, Moje posiłki, Mój sen, Pierwszy raz, Moje ulubione, Moje pierwsze odciski, Rosnę, Mówię, Bawię się, Ja i zwierzęta, Moje zdrowie, Moje zęby, Pierwsza: wiosna, lato, jesień, zima, Moje pierwsze Święta, Mój Roczek, Moje odciski, kiedy miałem rok, Mój pierwszy rysunek, Moje drugie urodziny, Inne wspomnienia z moich pierwszych dwóch lat oraz Wzrost i waga. Do wspomnień u Kalinki wpisujemy te aktualne historie już 3,5 letniej dziewczynki i jej powiedzonka 🙂

Kalinki książkę kupiłam później i początkowych „pierwszych razów” już nie pamiętałam, Jaś natomiast dostał swoją zaraz po narodzinach 🙂

Jeszcze niewklejone- zdjęcie z pierwszych Świąt Kalinki- w kołysce i Jasia- pod choinką 🙂

Oglądają 🙂

W Kalinki albumie wklejałam zwykłe odbitki, w Jasiowym użyłam zdjęć z MoonyBooków od Moony Lab

Zwykłe odbitki są sztywne i ciężko było je przykleić…

Te z MoonyBooka pasują idealnie ♥

Wykorzystałam zdjęcia z albumów, które już mieliśmy i ostatnio zamówiłam jeszcze jeden, w którym dodałam fotografie z pierwszych lat Kalinki oraz te nowe, tak, żeby uzupełnić puste miejsca w jej książce.

Możemy Wam jeszcze zdradzić, że do 03.06.2018r. z kodem sielskiwarsztat10 macie -10% na wszystko w Moony Lab 😉

Comments

comments

sielskiwarsztat
About me

Pracownia artystyczna rzeźbiarsko*stolarsko*ceramiczna. A na blogu znajdziecie przede wszystkim mnóstwo fotografii z życia codziennego i Warsztatu. Trochę o rzeźbie, drewnie, wystroju wnętrz, metamorfozach mebli, sztuce. Dodatkowo także trochę tematyki dziecięcej- piękne przedmioty do pokoiku, zabawki.

Leave a Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.